* בואי תצטרפי אליי למסע לשיונוי תזונה ואורח חיים בריא*

לידור רז כהן

מלווה לתזונה לאורח חיים בריא, יזמית, משפיענית רשת, מרצה ומעבירה סדנאות לתזונה ואורח חיים בריא ובעלת החנות Better&Better למוצרי מזון ללא סוכר וללא גלוטן.
מקצועיות, התמדה ומצוינות הם ערכי הליבה שלי הכוללים תזונה נכונה ובקרוב גם אימונים שאני מבטיחה לכן שתתאהבו בספורט.

עבדתי במשך 10 שנים כעורכת דין בתחום המסחרי. היום, מנטורית לאורח חיים בריא.

מה קרה באמצע? נקודת המפנה חלה סתם ביום רגיל, כשהבת שלי צילמה אותי. הסתכלתי בתמונה ואז במראה ו"לא הייתי מסוגלת לראות את עצמי, אז לקחתי החלטה ורזיתי לבד. הקצתי את קבוצת "דיאטת 17 הימים עם לידור רז-כהן" בפייסבוק. בעזרת השיטה הורדתי 50 קילו ממשקלי, שבשיאו היה 107 קילו, ומכאן הכל התגלגל במהירות. היום הקבוצה מונה כ-200 אלף איש, עשיתי הסבה מקצועית, והיום אני מרצה, מייעצת ומלווה לאורח חיים בריא , מנהלת קבוצות תמיכה עם מאות משתתפות בווטסאפ, הרצאות וסדנאות בכל רחבי הארץ.

בנוסף, מובילת דעת קהל בדגש על הרשתות החברתיות (פייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב) תוך פיתוח מומחיות בשיווק, מיתוג ופרסום אונליין עם מותגים וחברות מובילות בארץ.

במסגרת הפעילות העסקית מנהלת מיזמים ושיתופי פעולה עם חברות רבות במשק הישראלי.
במהלך השנים יצרתי מתכונים שפותחו על ידיי ללא גלוטן וללא סוכר שהגיעו כמעט לכל בית ובית בישראל ופורסמו ברשתות החברתיות ובאמצעי התקשורת כמו לאפה טחינה, טוסט טונה , עוגת שוקולד במיקרו, ג’חנון מדפי אורז חלווה ללא סוכר וללא גלוטן שתוכלו למצוא את כולם פה באתר ☺

Shopping Cart