* בואי תצטרפי אליי למסע לשיונוי תזונה ואורח חיים בריא*

תזכרו את השם: לידור

כתבה שפורסמה בYNET:

תכירו" לידור רז-כהן. הימור שלנו: היא תהיה כוהנת הדיאטה החדשה של ישראל. היא השילה 50 קילו והיא מנהלת קהילת פייסבוק של כ-200 אלף איש ועומדת לפרוץ עם קבוצות הרזיה ברחבי הארץ. והכל התחיל כשראתה את עצמה בתמונה (אוי, מי לא מכירה את ההרגשה!)

עו"ד לידור רז-כהן (38) עבדה במשך 10 שנים כעורכת דין בתחום המסחרי. היום היא מנטורית לאורח חיים בריא. מה קרה באמצע? נקודת המפנה חלה סתם ביום רגיל, כשהבת שלה צילמה אותה. "לא הייתי מסוגלת לראות את עצמי, אז לקחתי החלטה ורזיתי לבד", היא משחזרת. היא חיפשה ברשת דיאטה טובה ונתקלה ב"דיאטת 17 הימים", שטרם הייתה מוכרת בארץ. בעזרת השיטה הורידה 50 קילו ממשקלה, שבשיאו היה 107 קילו, ומכאן הכל התגלגל במהירות. היא הקימה את קבוצת הפייסבוק "דיאטת 17 הימים", המונה כ-200 אלף איש, עשתה הסבה מקצועית, והיום היא מרצה, מייעצת ומלווה לאורח חיים בריא בשיטת "17 הימים", מנהלת קבוצות תמיכה עם מאות משתתפות בווטסאפ, כותבת מתכונים (קודם היא לא נכנסה למטבח!), מובילה דעת קהל באינסטגרם וביוטיוב, מנהלת חנות לאוכל בריא, ואחרי החגים תפתח קבוצות הרזיה פנים מול פנים.

אני חייבת לדעת: איך הצלחת לרדת 50 קילו לבד?"

אני חושבת שזה עניין של לקחת החלטה ולהבין שהכל זה שינוי בראש. פעלתי לפי שיטת דיאטת 17 הימים שמטרתה בהתחלה להוריד סוכר מוסף ולהתבסס יותר על חלבונים, הצבתי לעצמי יעדים קטנים, לא חשבתי שיש לי 50 קילו לרדת, נהניתי מהתהליך, והכי חשוב שמתי גם את עצמי בסדר העדיפויות שלי. אני פוגשת הרבה נשים שדואגות לילדים שלהן, לבן הזוג, לנכדים, ומבשלות לכל אחד מה שהוא אוהב, ואת עצמן הן שוכחות. אבל זה לא סותר אחד את השני. אפשר לדאוג גם לילדים ולנכדים וגם לעצמך".

מהן העצות שלך לאורח חיים בריא?

  • "אל תסתכלו על התהליך כדיאטה אלא כתהליך להשגת אורח חיים בריא.
  • היערכו כך שתמיד יהיה לכם אוכל בריא בבית. שתמיד יהיו ירקות חתוכים במקרר ואוכל קליל ומוכן (ניתן למצוא מאות מתכונים שלי באינסטגרם, ללא סוכר וללא גלוטן. המטרה: לא להגיע למצב שאתם מגיעים הביתה רעבים וטורפים את כל המקרר).
  • הכניסו הביתה מוצרים בריאים ותחליפים טבעיים.
  • בדקו מה אתם מכניסים לגוף שלכם ואילו מרכיבים יש בכל מוצר.
  • אל תרעיבו את עצמכם. אכלו לפחות שלוש ארוחות ביום, ושלבו גם ארוחות ביניים בריאות.
  • עשו ספורט. זה לא רק לגוף אלא גם לנפש. ממליצה לכל אחד לקחת פסק זמן של שעה ביום ולהקדיש אותו רק לעצמו.
  • הציבו לעצמכם יעדים קטנים בכל פעם.
  • סיימו לאכול ב-20:00 בערב. גם הקיבה כמונו צריכה לנוח".
Shopping Cart